درباره سانی لود بیشتر بدانید

سامانه سانی لود در پایانه‌ها و انجمن حمل و نقل مراکز استان، یکی از مراکز کلیدی حضور رانندگان و توزیع بار می‌باشد. ارائه خدمات سانی لود در سامانه یکپارچه حمل و نقل هوشمند این امکان را برای شرکت‌های حمل و نقل فراهم آورده است تا اعلام بار لحظه‌ای تحت وب، با دسترسی به انواع گزارش را داشته باشند.

عدم نیاز به مراجعه به سالن جهت اطلاع یا تغییر بار اعلام شده، عدم اتلاف انرژی و صرف زمان و نیروی انسانی برای نحوه تخصیص بار به رانندگان، مشخص بودن وظایف و عملکرد هر بخش از انجمن حمل و نقل، از شاخصه‌های اصلی سانی لود می‌باشد.

سامانه سانی لود در پایانه حمل و نقل استان‌های زنجان، سمنان، آذربایجان غربی راه‌اندازی شده و بیش از ۳ سال است که به صورت عملیاتی در حال اجرا می‌باشد.

سامانه فوق چه از جانب رانندگان زحمت‌کش و چه از جانب شرکت‌ها از استقبال مناسبی برخوردار بوده است و سهولت از اعلام بار برای شرکت‌های حمل و نقل، استفاده رانندگان از سیستم پیامکی برای اطلاع لحظه‌ای از بارهای اعلام شده و از همه مهمتر گزارش‌گیری، نظارت و کنترل تمامی بخش‌های پایانه توسط مدیریت انجمن مزیت رقابتی شما خواهد بود.

نتیجه همکاری با بیش از۱۲۰ شرکت حمل و نقل، بیش از ۳۰هزار راننده و تجربه چند ساله گروه در حوزه حمل و نقل ایجاد بستری کاملاً حرفه‌ای، انعطاف‌پذیر و مطمئن بهترین دلیل انتخاب شما برای همکاری با سانی لود است.