2020-06-24

تعرفه ی حمل بار به شهرهای مختلف چگونه است

همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم خدمات باربری یکی از مشاغلی است که نمی‌توان قیمت ثابتی روی خدمات آن تعیین کرد، چرا که عوامل فراوانی در متغییر بودن قیمت خدمات موثر هستند. از جمله می‌توان به عواملی چون نوع وسیله‌ی نقلیه، مسافت، نوع بار، بسته بندی بار و چیدمان بار  نام برد که باعث متغییر بودن قیمت و هزینه‌ها می‌شود.

در ادامه عواملی که روی قیمت ها تاثیر می گذارند بیان خواهیم کرد.

نوع خودرو

انتخاب خودروی مناسب برای حمل بار یکی از مواردی است که نیازمند مشاورین خبره در این شاخه می‌باشد. چرا که یک اشتباه کوچک در این موضوع می‌تواند سرمایه‌ی شما را رو به نابودی ببرد. صاحبان کالا و بار قبل از تهیه‌ی خودروهای باربری می‌بایست از مشاوره‌های لازم جهت انتخاب نوع خودروی مناسب بهره‌مند گیرند تا متناسب با کالا و بار بهترین و مناسب‌ترین خودرو را توسط مشاوران انتخاب کنند. خودروهای متفاوت متناسب با بار و هزینه های که به خودرو تحمیل می‌شود و تضمین سلامت کالا توسط خودروهای مدرن می‌تواند روی هزینه ها موثر باشد. برای مثال ممکن است بار شامل مواد غذایی و نیاز به خودروی مجهز به یخچال باشد.

نوع کالا

کالاهای خاص بر اساس وزن و حساسیت کالا به دلیل ارزشمند بودن آن نیز می‌تواند روی قیمت حمل بار موثر باشد. برای مثال این نوع کالاها می‌توانند پیانو، گاو صندوق، یخچال‌های ساید و … باشند.

زمان

یکی از عوامل دیگر در متغیر بودن قیمت‌ها زمان می‌باشد. به این صورت که تعداد ساعتی که خودرو در اختیار صاحب بار است و تا رسیدن خودرو به مبدا بار گیری محاسبه می‌شود.

هزینه های بسته بندی کالا

برخی از کالاها نیاز به بسته بندی دارند، این بسته بندی‌ها برا اساس سایز و ابعاد متغییر هستند که هزینه‌ی کارتون گیری یا سایر بسته بندی‌ها روی هزینه‌ی حمل بار موثر است. همچنین تعداد کارگرانی که در بسته بندی کمک می‌کنند و زمان بسته بندی نیز روی قیمت تاثیر دارد.

هزینه‌ی کارگران

حقوق تعداد کارگرانی که در پروسه‌ی بارگیری مشارکت می‌کنند بر اساس تعداد ساعات بارگیری هم جزو هزینه‌های حمل بار محسوب می‌شود.

همراه با شرکت حمل بار “سانی لود” نگران کالا و بار خود نباشید. کارشناسان ما آماده‌ی مشاوره‌ی رایگان به هموطنان عزیزمان هستند. باربری آنلاین سانی لود منتظر سفارش‌ها و اعلام بار شما دوستان عزیز است. امنیت حمل کالاهای خود را از ما بخواهید.

هزینه حمل بار به شهرستان با کامیون و وانت نیسان بر حسب کیلومتر محاسبه می‌گردد. البته حمل بار به شهرستان ها با ترانزیت 18 چرخ، کفی 10 تن و پنج تن نیز صورت می‌گیرد که جهت دریافت آخرین نرخ‌ها و شرایط می‌توانید با همکاران ما در شرکت سانی لود تماس بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نام خود را وارد کنید
دیدگاه خود را وارد نمایید.